• Promotivni sadržaji Nomusa 2014 – filmovi

    Galerija Matice srpske Ponedeljak, 14. april, 19.30 h Petar KONJOVIĆ: KOŠTANA Glavne uloge tumače: Koštana – Gordana Jeftović, sopran, Mitke – Miroslav Čangalović, bas Hadži-Toma

    • 14 Apr, Ponedeljak | 19:30
    • Galerija Matice srpske
  • Utorak, 15. april

    Neočekivano i kvalitetno zagrevanje pred početak Nomusa! Jedan od partnera Festivala Nomus 2014. je kompanija Mercator-S iz Novog Sada, te će se iz tog razloga

    • 15 Apr, Utorak | 17:30 - 18:30
    • Mercator centar
  • Četvrtak, 24. april

    Svečano otvaranje Festivala Nomus 2014. Sinagoga, 20,00 Crvena violina BEOGRADSKA FILHARMONIJA Umetničko vođstvo i solista: Dmitry SITKOVETSKY, violina Program: A. PART: Fratri za violinu, gudače

    • 24 Apr, Cetvrtak | 20:00
    • Sinagoga
  • Petak, 25. april

    Gradska kuća, 19.30 Bečki šarm VIENNA BRAHMS TRIO (Austrija) Boris KUSCHNIR, violina Orfeo MANDOZZI, violončelo Jasminka STANČUL, klavir Program: Brahms, Mendelssohn, Fauré *Informacije i prodaja

    • 25 Apr, Petak | 19:30
    • Gradska kuca
  • Petak, 25. april

    SNP, Scena “Jovan Đorđević”, 22,00 Od Monteverdija do Mine SOQQUADRO ITALIANO (Italija) Vincenzo CAPEZZUTO, vokal Claudio BORGIANNI, reditelj Luciano Orologi – saksofon i klarinet, Simone

    • 25 Apr, Petak | 22:00
    • SNP, Scena "Jovan Đorđević"
  • Subota, 26. april

    Sinagoga, 19.30 Moć sudbine KEMAL GEKIĆ, klavir (SAD) Program: Beethoven, Wagner, Rahmanjinov, Musorgski „Ekstravagancija divljeg vatrometa… čini se da prevazilazi zakone prirode… fascinantno i potčinjavajuće.“

    • 26 Apr, Subota | 19:30
    • Sinagoga
  • Subota, 26. april

    SNP, Scena “Jovan Đorđević”, 22,00 Princeza džeza AZIZA MUSTAFA ZADEH TRIO (Azerbejdžan) Aziza Mustafa ZADEH, klavir, vokal Ralf CETTO, bas – Simon ZIMBARDO, bubnjevi Program:

    • 26 Apr, Subota | 22:00
    • SNP, Scena "Jovan Đorđević
  • Nedelja, 27. april

    Sinagoga, 19.30 Ruska snaga i lirika SIMFONIJSKI ORKESTAR RTS Dirigent: Bojan SUĐIĆ Solista: Aleksandar MADŽAR, klavir Program: “Veče Prokofjeva” *Informacije i prodaja ulaznica u Muzičkoj

    • 27 Apr, Nedelja | 19:30
    • Sinagoga
  • Nedelja, 27. april

    Župna crkva Imena Marijina, 22,00 500 godina britanske vokalne muzike I FAGIOLINI (Velika Britanija) Umetnički direktor: Robert HOLLINGWORTH Program: Pearsall, Purcell, Britten “Muzički glumci prve

    • 27 Apr, Nedelja | 22:00
    • Župna crkva Imena Marijina
  • Ponedeljak, 28. april

    SNP, Scena “Pera Dobrinović”, 19.30 JOCELYN POOK – Stage and Screen *Višestruko nagrađivana autorka muzike za filmska ostvarenja Stenlija Kjubrika, Martina Skorsezea, Majkla Redforda… JOCELYN

    • 28 Apr, Ponedeljak | 19:30
    • SNP, Scena "Pera Dobrinović"